Charlotte Tweed - seiklused Annaruunusemaal. 1. osa
10.00€

Charlotte Tweed - seiklused Annaruunusemaal. 1. osa

[Peetri] : Helios, 2014
Pehmes köites, heas korras

Fantaasia-,õudus,-ulmekirjandus | Ilukirjandus (välis) | Ilukirjandus... | Lasteraamatud, Aabitsad.. | Noorsookirjandus

296 lk. ; 21 cm; inglise keelest tõlkinud Saima Eiche ; [toimetaja Helen Laansoo-Hämarik]

Mõõdud: 147 × 210 mm
ISBN: 9789949952601

«Charlotte Tweed – seiklused Annaruunusemaal» on lugu 15-aastasest tüdrukust, kes ihkab teada saada, kes ta tegelikult on ja kes on tema tõelised vanemad. Charlotte elab õelas kasuperekonnas ja peab käima koolis, kus teda kiusatakse. Ühel päeval laseb Charlotte tuletõrjeõppuse ajal koolist jalga ja kohtab jõe ääres Tom Throtteldoni, teisest maailmast pärit võlurit, kes ütleb tüdrukule, et tuli teda koju viima.

Charlotte Tweed viiakse Annaruunusemaale kuulsasse Bellinsi maagide kooli. Seal peab ta õppima, kes ta tegelikult on ja kuidas oma ainulaadseid võluvõimeid kasutada. Tüdruk saab teada, et juhtunud on midagi harukordset: üles on leitud draakonimunad, mis täpselt kaks päeva enne Charlotte'i saabumist koorunud olid. Iga õpilane saab endale draakonibeebi, kellega side luua, keda taltsutada ja koolitada.

Bellinsi koolis leiab Charlotte uusi sõpru, püüab iga hinna eest saada lähedaseks oma kangekaelse lohebeebiga ja sealjuures ka kurjade jõududega võidelda. Noor neiu tutvub seikluste keskel ka Tyroniga, kes on kooli kõige nägusam poiss. Et Bellinsis on kohtamas käimine keelatud, peavad noored otsustama, kas armastuse pärast tasub ikka kõigega riskida?

See veidi harrypotterlik jutustus viib lugeja koos võluva kangelannaga imelistesse juhtumistesse, mison kokku üks peadpööritava põnevusega suur seiklus sõpruse, armastuse ja iseenda otsinguil.