Väliköögid ja -kaminad : [ideed, lahendused, tee ise]
25.00€

Väliköögid ja -kaminad : [ideed, lahendused, tee ise]

Tallinn : Varrak, 2007
Kõvas köites, heas korras

Aiandus... | Ehitus, arhitektuur, disain | Küttekehad...

Võtmesõnad: ehitus, kaminad, projekteerimine, suveköögid

127, [1] lk. : ill. ; 28 cm ; norra keelest tõlkinud Piia Palge-Lepik

Suviseid roogi on hea nautida väljas, sest just välitingimustes maitsevad need ka kõige paremini. Ja õues pole mitte ainult hea süüa, vaid ka süüa valmistada! Nii mõnigi meist on seepärast unistanud mugava ja praktilise väliköögi ehitamisest või olemasoleva renoveerimisest. «Väliköökide ja -kaminate» raamat aitabki targalt kavandada ja läbi viia oma koduaia «väliköögiprojekti».

Raamatus kirjeldatakse mitmesuguseid ehitusviise erinevat tüüpi puidust või kivist väliköökide ehitamise juures. Siin leidub ka «retsepte välikaminate ja küpsetusahjude müüride üles ladumiseks. Tõenäoliselt suudate enamiku töödest ise ära teha, kui soovite aga ehitamise usaldada pigem erialainimeste kätte, võite üheskoos selle raamatuga tutvuda, leidmaks häid lahendusi ja nägemaks uusi võimalusi.

Raamatus antakse ka nõu, millist köögisisustust ja abivahendeid on kaval endale soetada, samuti tutvustatakse ja aidatakse teha valikut grillahjude ja muude köögitarvete seast, mis on heaks abimeheks välitingimustes söögi valmistamisel.