Suur lemmiklooma tohterdamise käsiraamat : anatoomia ja füsioloogia. Haigused ja vaevused. Ennetav tervisekaitse. Esmaabi. Uusimad ravimid
35.00€

Suur lemmiklooma tohterdamise käsiraamat : anatoomia ja füsioloogia. Haigused ja vaevused. Ennetav tervisekaitse. Esmaabi. Uusimad ravimid

Tallinn : TEA, 2014
Kõvas köites, heas korras

Lemmikloomad | Põllumajandus... | Veterinaaria-, kodulooma, -linnukasvatus,

Sari "Lemmikloom ja tema tervis"

639 lk. : ill. ; 24 cm; tõlkija: Inna Urm ; sisutoimetaja: Ursula Mesikäpp ; kaanekujundaja: Kalev Tomingas]

«Suur lemmiklooma tohterdamise käsiraamat» on neile suure südamega inimestele, kes tahavad hoolitseda oma lemmiklooma eest targalt ja armastavalt − olgu selleks lemmikuks siis kas koer, kass, lind, kala või mõne eksootilise liigi esindaja nagu tarantel või skorpion. Eesti keeles kõige põhjalikumas lemmikloomi käsitlevas raamatus on kõik teemad kaetud:
lemmiklooma valimine
ennetav tervisekaitse
toitmine
koolitamine
haigused
esmaabi
anatoomia
loodusravi
lemmikloomaga reisimine
ja veel palju-palju muud
«Suures lemmiklooma tohterdamise käsiraamatus» on ülevaade uutest ravimitest, mida vajatakse lemmiklooma ravimiseks ja tema tervise hoidmiseks ning kajastatakse lemmikloomade vaktsineerimise üle peetavate mõttevahetuste seisukohti. Raamatust leiab nõuandeid lemmikloomade vaimse tervise eest hoolitsemiseks ja stressi vältimiseks, samuti ülevaate uuematest suundadest lemmikloomade diabeedi, artriidi, epilepsia ja muude haiguste diagnostikas ning ravis.

«Suur lemmiklooma tohterdamise käsiraamat» on raamat neile, kes armastavad oma lemmiklooma ja tahavad talle olla hea peremees. Kinkige oma lemmikloomale pikem, õnnelikum ja tervem elu!