Uus tšakraravi : murranguline tervenemismeetod
15.00€

Uus tšakraravi : murranguline tervenemismeetod

[Tallinn] : Nebadon, 2003
Pehmes köites, rahuldavas korras

Esoteerika... | Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis | Psühholoogia, eneseabi | Rahvaravi, ravimtaimed...

318, [2] lk., 4 lk. ill. : ill. ; 21 cm. Bibliograafia lk. 317-318

Milline ime oleks elada päevast päeva täies elujõus ja teadlikuna oma elueesmärgist! «Uus tšakraravi» aitab seda saavutada, selgitades, kuidas saada teadlikuks oma terviklikus energiakehas peituvast jõust. Lisaks traditsioonilisele õpetusele seitsmest tšakrast kirjeldatakse siin esmakordselt ka täiendavat viit tagaküljetšakrat ja kahtekümmet vaimset energiakeskust. Cyndi Dale kirjeldab, kuidas paiknevad inimese aurakihid, ja selgitab, mis on energiakiired, kundalini energia, mana, karma ja dharma. Autor õpetab töötama oma energiakeskustega, et vabastada blokeeringud ja avastada oma tõeline mina. «Uus tšakraravi» selgitab, kuidas meie füüsiline, emotsionaalne, hingeline ja vaimne heaolu on seotud meie kõrgema minaga. See raamat juhib terviklikkusele, milles keha, meel, hing ja süda kohtuvad ning tervenevad.
«Uus tshakraravi» aitab:
tuua oma sisemine piiranguteta mina tegelikku ellu
avada pöörduks ainelise ja vaimse maailma vahel
kiirendada tervenemisprotsesse
muuta karmat energiakeskusi kasutades
vabastada end valest «programmeeritusest»
tuua imed oma ellu

Ameeriklanna Cyndi Dale on välja arendanud psühholoogilised ja vaimsed tervendamismeetodid, mis tuginevad 32 energiakeskuse kasutamisele. Cyndi Dale on aidanud paarikümne aasta jooksul oma väga eduka konsultatsioonifirma tuhandeid kliente ja paljusid organisatsioone. Cyndi avastas erilised tajuvõimed juba lapseeas, kui hakkas nägema energiavälju inimeste ümber ja kuulma teiste mõtteid ning suhtlema teispoolsete olenditega.