Loomatervendaja : õpetlikke lugusid ja kasulikke nõuandeid lemmikloomade alternatiivraviks
9.35€

Loomatervendaja : õpetlikke lugusid ja kasulikke nõuandeid lemmikloomade alternatiivraviks

[Tallinn] : Pilgrim, 2010
Pehmes köites, heas korras

Esoteerika... | Lemmikloomad | Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis | Psühholoogia, eneseabi | Põllumajandus... | Rahvaravi, ravimtaimed... | Veterinaaria-, kodulooma, -linnukasvatus,

248 lk., [8] lk. ill. ; 19 cm ; [inglise keelest tõlkinud Ülla Jürviste ; kujundaja Lauri Tuulik]

«Loomatervendaja» pakub ainulaadset ülevaadet kasside, koerte, hobuste ja paljude muude loomade tervise, käitumise ning heaolu küsimustest. Elizabeth kirjeldab, kuidas kasutada sisetunnet, saada täiendavat ravi vaimu ja keha tasakaalustamiseks, tajuda energia liikumist.

Ta jagab teadmisi, kuidas nii loomad kui ka inimesed taimi ja toitu vaistlikult valides võiksid tunda end paremini. Kõigil loomadel on võime end intuitiivselt ravida. Nad suhtlevad väga erinevalt. Loomade käitumist, instinkte ja jäägitut armastust on võimalik jälgida ja sellega tööd teha, et nii sina kui ka su loomad oleksid terved. Nüüd, kui Elizabeth on tervendanud juba üle 1000 looma, jagab ta selles raamatus oma teadmisi ja kogemusi ning selgitab:
kuidas kätega tervendada, tunnetada ja suunata energiat
zoofarmakognoosiat – instinktiivseid meetodeid, mida loomad ise endi ravimiseks kasutavad
kuidas loomi toita, pakub suurepäraseid tervislike toitude retsepte nii teile kui ka teie lemmikloomadele.

Bibliograafia lk. 242-246. - Sisaldab registrit


«Loomatervendajast» leiab arusaadavaid väga praktilisi nõuandeid, kirjeldatakse, kuidas loomad käituvad, omavahel suhtlevad ja ise end tervendavad. See raamat sobib suurepäraselt neile, kes soovivad loomi paremini mõista ja nii neid kui ka iseend tervendada. Elizabeth Whiter on nii loomade kui ka inimeste kvalifitseeritud tervendaja, kes on spetsialiseerunud zoofarmakognoosiale, toitumisele ja kohalike ravimtaimede kasutamisele. Tema loomakliinikus pakuti esimesena nii loomadele kui ka inimestele tervendamist emotsionaalse stressi vabastamise kaudu. Perearstid ja veterinaarid suunavad oma patsiente pidevalt tema juurde.