Elulille iidne saladus. I osa : Elulille seminari toimetatud käsikiri, esitletud Maa-Emale aastatel 1985-1994
20.00€

Elulille iidne saladus. I osa : Elulille seminari toimetatud käsikiri, esitletud Maa-Emale aastatel 1985-1994

[Põltsamaa] : Valgusesaar 2007
Pehmes köites, heas korras

Esoteerika... | Psühholoogia, eneseabi

255 lk. : ill. ; 25 cm. ; kirjutanud ja täiendanud Drunvalo Melchizedek ; [tõlkinud Marko Sekitel Leppoja & Riina Grethiel Kaljusmaa]

Kolmas parandatud trükk

Kunagi teadsime, et kõik elav kogu universumis põhineb loomise baasmustril – Elulilleks nimetatud geomeetrilisel kujundil –, mille saladuse tundmine on meil üldse võimaldanud sellesse füüsilisse eksistentsi laskuda. Ka näitab selle saladuse tundmine meile teed polaarsusest välja. Kui langesime väga kõrgelt teadvustasandilt pimedusse, siis unustasime, kes me tõeliselt oleme.

Tuhandeid aastaid säilitati iidset saladust muististes ja raidkirjades üle kogu maailma, kodeerituna säilis see informatsioon ka kõikide elusorganismide rakumälus. Nüüd on saabunud aeg, mil ärkame unest ning raputame vanad ja aegunud mõttemustrid välja oma teadvusest, heites pilgu uue koidiku kuldsele valgusele, mis hoovab sisse meie tajudele avanevatest akendest. See raamat siin on üks sellistest akendest.

Drunvalo Melchizedek esitleb teile nii tekstis kui graafikas Elulille seminaride tsükli esimest osa, valgustades müsteeriume, kuidas me siia reaalsusesse üldse tulime, miks on meie maailm selline, nagu ta on, näidates oma versiooni teest, mis viib meid teadvuse avardumisele ning meis peituva tõelise ilu õitsele puhkemisele. Püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Me võime jälgida seda korda nähtamatutest aatomitest kuni hiiglaslike tähtedeni, avastades igal hetkel iseennast.