Juriidiline vestmik-teatmik : eesti-vene / vene-eesti = Юридический разговорник-справочник : эстонско-русский / русско-эстонский /
28.50€

Juriidiline vestmik-teatmik : eesti-vene / vene-eesti = Юридический разговорник-справочник : эстонско-русский / русско-эстонский /

Tallinn : Estada Kirjastus, 2003
Kõvas köites, heas korras

sõnaraamatud | Sõnaraamatud, keeleõpikud, teatmeteosed | Õigusteadus, kriminalistika, politsei

Võtmesõnad: oskussõnastik

574 lk. ; 21 cm. Sisaldab bibliograafiat

Vestmik-teatmik on mõeldud eelkõige juristidele ja tulevastele juristidele, kuid on abiks ka mittejuristidele suhtlemisel kohtus, advokaadi- ja notaribüroos, prokuratuuris või politseis, aga samuti tõlkimisel, juriidiliste tekstide mõistmisel ja õigusalase terminoloogia omandamisel.
Kuna vestmik-teatmik on üles ehitatud kliendi nõustamise põhimõttel (küsimus-vastus või mitu vastuse varianti), siis võib see olla teatmikuks mittejuristidele erinevates õigusalastes küsimustes (üldse on neid umbes 1000). Iga küsimuse ja vastuse all toodud tõlge võimaldab kasutada vestmikku sõltuvalt vajadusest kas eesti-vene või vene-eesti variandis.
Koostatud vestmik-teatmikus on:
30 teemat (paljud koos alateemadega);
täiendavad küsimused vastamiseks, enesekontrolliks ja aruteluks (üle 300);
terminid kordamiseks (50-150 ühikut iga teema kohta); lisad (28 tabelit, mis sisaldavad kõnekonstruktsioone, grammatilist materjali jm.).