Sensitiivsus : vastava ala asjatundjad õpetavad, kuidas kasutada bioenergiat ja sensitiivseid võimeid : koguteos
9.00€

Sensitiivsus : vastava ala asjatundjad õpetavad, kuidas kasutada bioenergiat ja sensitiivseid võimeid : koguteos

Tallinn : Intuitiivteaduste Kool, 1998
Pehmes köites, heas korras

Elulood, mälestused | Esoteerika... | Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis | Psühholoogia, eneseabi | Rahvaravi, ravimtaimed...

167, [1] lk., 16 l. ill. : ill. ; 23 cm

Koguteos on valminud Intuitiivteaduste Kooli ümber koondunud inimeste ühistööna. Kõik, kes siin oma teadmisi ja kogemusi jagavad, on lugenud koolis kursusi või esinenud üksikloengutega. Mitmed on olnud ka ise kooli õpilased.
Kõigepealt meenutatakse fotode varal kooli viit tegutsemisaastat, seejärel jaguneb raamat kaheks osaks.
Esimeses õpetatakse sensitiivsete võimete rakendamist erinevates valdkondades: ravimises (Gunnar Aarma, Luule Viilma, Tiit Teras jt.), taimekasvatuses (Mercedes Merima), autode parandamises (Enn Siemann), sakraalerootikas (Valev Mirtem), kriminalistikas (Ille Lepasepp), kõikmõeldavais erinevais eluvaldkondades (Gunnar Aarma, Heiki Krimm, Ilmar Soomere, Vigala Sass jt.). Materjal on enamasti lindistatud loengutel ja vestlusringides ning hilisemate juurdekirjutustega tihendatud.
Koguteose teises osas käsitletakse inimese suhteid ümbruse energiatesse; kuidas neid tunnetada ja seadistada. Alustatakse seda Hiina energiaõpetuse Feng Shui esmakordse tutvustamisega eesti keeles, edasi vaadatakse, mida annaks teha oma korteri energeetika paremaks muutmiseks ja õpitakse tundma ning kasutama meid mõjutavaid energiaid nii Eestis kui reisidel laias ilmas. Oma kogemusi jagavad Viljo Viljasoo ning Ingvar Luhaäär.