Müügiprotsessi seitse astet : professionaalse müügi käsiraamat
8.55€

Müügiprotsessi seitse astet : professionaalse müügi käsiraamat

[Tartu] : Elmatar, 1998
Pehmes köites, heas korras

Majandus, äri | Psühholoogia, eneseabi

Võtmesõnad: müügijuhtimine, müümine

150 lk. : ill. ; 29 cm.

Suureformaadiline käsiraamat kõigile professionaalse müügitööga tegelejatele. Sellest raamatust saab algteadmisi see, kes alles alustab müügimehe tööd, kuid ka professionaal leiab siit kindlasti midagi sellist, mis on talle uudiseks. Raamatu autor on tegelenud professionaalse müügiga alates 1992. aastast ning on nüüdseks jõudnud end koolitada Eesti, Hollandi ja Saksamaa treenerite käe all. Autor vahendab nüüd raamatus enda õpitud ja ka kogetut teistele.

Autori saatesõnazt:
Esimesed müügikogemused sain koolipäevil, mil müüsin klassikaaslastele kirjandeid ja referaate. Maksevahendiks oli šokolaad ja hind (tahvli suurus) sõltus lehekülgede arvust. Ettevõtluse otsese tulemusena tekkis mul äge vastumeelsus igasuguste maiustuste suhtes ja see kestab seniajani.
Professionaalse müügiga alustasin 1992. aastal, asusin tööle müügijuhina. Mingit vastavat väljaõpet mul siis veel ei olnud. Esialgu tundus töö lihtne ja huvitav -- igaüks oskab ju müüa! Kogemuste kasvades aga hakkasin üha enam tajuma teadmiste ja koolituse nappust. Omaleiutatud jalgrattaga võib edukalt sõita külavaheteel, mitte aga püsida konkurentsis rahvusvahelisel rattarallil.
Nüüd olen ennast koolitanud Eesti, Hollandi ja Saksamaa treenerite käe all ning müün omakorda teadmisi-oskusi müügi- ja suhtlemiskursustena.
Heaks müüjaks ei sünnita, küll aga õpitakse. Edu teile sel põneval teel!