Ära mine iial tagasi
13.55€

Ära mine iial tagasi

Tallinn : Varrak, 2015
Kõvas köites, heas korras

Ilukirjandus (välis) | Ilukirjandus... | Kriminaal, -põnevusromaanid

Sari "Jack Reacheri põnevik"

367, [1] lk. ; 20 cm; inglise keelest tõlkinud Lauri Saaber ; [toimetanud Ede Kõrgvee ; kujundanud Toomas Niklus]

Pärast lumisest Lõuna-Dakotast alguse saanud pikaleveninud teekonda on endine sõjaväepolitseinik Jack Reacher viimaks jõudnud Virginia osariiki. Tema sihiks on pealinnast Washingtonist lühikese bussisõidu kaugusel asuv sõjaväebaas, kus paikneb sõjaväepolitsei 110. üksus. Varem oli see Reacherile midagi kodutaolist.

Reacher tahab siin kohtuda uue komandöri, major Susan Turneriga. Naise hääl oli talle telefonis sümpaatne. Kui Reacher kohale jõuab, selgub, et tema kunagises kabinetis istuv ohvitser polegi oodatud naisterahvas. Oma üllatuseks kuuleb Reacher, et Turner on äsja komandöripostilt lahti lastud.
Suuri pahandusi on ka temal endal – teda süüdistatakse kuueteistkümne aasta taguses mõrvas. Ja iseäranis üllatavad teda järgmised sõnad: «Te olete jälle armees, major. Olete naha ja karvadega minu jagu.» Kas tal tuleb tagasiminekut kahetseda? Või tuleb seda kahetseda kellelgi teisel?

Briti kirjaniku Lee Childi Jack Reacheri sarja on saatnud üle maailma muljetavaldav edu. «Ära mine iial tagasi» on kaheksas eesti keelde tõlgitud Reacherist jutustav romaan, eesti keeles viimati on ilmunud «Tõmbetraat», «Tagaotsitav» ja «Üks lask».