Sinu keha räägib: armasta ennast! : kõige põhjalikum raamat haiguste ja tervisehäirete metafüüsilistest põhjustest

Sinu keha räägib: armasta ennast! : kõige põhjalikum raamat haiguste ja tervisehäirete metafüüsilistest põhjustest

[Tartu] : Sibylle, 2008
Kõvas köites, heas korras

Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis | Psühholoogia, eneseabi

378 lk. ; 22 cm ; [tõlkisid Mirjam Veski ja Kairi Leibur ; kaanefoto ja -idee: Liina Veski ; kaanekujunduse teostus: Riina Niine]

Iga haigus annab tunnistust sellest, et haige ei armasta ennast, st ei anna endale õigust olla inimene ja elada täiel rinnal: saada kogemusi; omada hirme, tõekspidamisi, puudusi, lootusi, vajadusi, soove, nõrkusi, andeid; eksida ja teha vigu. Olla inimene tähendab julgust anda endale õigus olla just praegu selline nagu oled, teades, et arened. See tähendab aga ka teistele sama õiguse andmist.
Kui osa meie vajadusi ja soove on blokeeritud, siis on blokeeritud ka see organ või kehaosa, mis aitab meil neid soove täita. Sellega juhib meie Kõrgem Mina tähelepanu valedele hoiakutele või uskumustele, mis on põhjuseks, et me teatud osa endast ei aktsepteeri.
Lise Bourbeau on veendunud, et haigused on tegelikult sümptomid, mis annavad märku inimese hingeelu probleemidest. Aga hinge ei saa tablettide ja skalpelliga ravida! Käsiraamat on Lise Bourbeau 20-aastase uurimistöö kokkuvõte. Tema meetod on aidanud tervise tagasi saada tuhandetel inimestel. Lugedes hakkame paremini mõistma ka oma lähedasi, sest saame nende kohta teada seda, mida nad meile ise kunagi rääkida ei julgeks.
Lugeja leiab käsiraamatust ligi 500 haiguse ja tervisehäire metafüüsilised põhjused. Kaasajal tunnistab ka tavameditsiin, et vähemalt 75% kõigist haigustest on psühhosomaatlised, s.o neil on nii füüsilised, kui ka emotsionaalsed ja mentaalsed põhjused.

Mitmete bestsellerite autor ja lektor L. Bourbeau on suurima isiksuse arenguga tegeleva kooli asutaja Quebec'is (Kanadas). Ta korraldab seminare enam kui 15 riigis. Eesti keeles on ilmunud tema raamat «Ravi terveks oma hingehaavad ja leia oma tõeline Mina». Seda raamatut võib pidada teejuhiks kõigi haiguste ja hädade põhjuste juurde.