Mõttejõul terveks : teaduslikud tõendid selle kohta, et võid iseennast tervendada
13.00€

Mõttejõul terveks : teaduslikud tõendid selle kohta, et võid iseennast tervendada

[Viimsi] : Mekaks, 2013
Pehmes köites, heas korras

Esoteerika... | Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis | Psühholoogia, eneseabi | Rahvaravi, ravimtaimed...

313, [5] lk. : ill. ; 20 cm; [tõlkija Virge Õuemaa ; kaanekujundus: Mario Polusk] Bibliograafia lk. 283-306

Meid on pandud uskuma, et meie haiguste põhjus peitub meie geneetikas. Või on tegu lihtsalt halva õnnega – ning ainult arstide käes on optimaalse tervise võti. Aastaid arvas doktor Lissa Rankin sama. Kui ta aga enda tervise halvenedes lääne meditsiinilt abi otsis, selgus, et see mitte ainult ei aidanud, vaid tegi tema olukorra hullemaks. Seepärast otsustas ta asja ise käsile võtta.

Iga sinu tunne loob sind ennast ja su reaalsust ning keha saadab sulle pidevalt sõnumeid selle kohta, kuidas sinu valitud tunded ja mõtted teda mõjutavad. Dr Rankin on kirjutanud suurepärase raamatu, kust võid leida enda jaoks sobivaid juhiseid, kuidas õppida kuulama oma keha «sosinaid», enne kui need muutuvad eluohtlikeks «karjeteks», mida saad vältida, kui enda eest teadlikult hoolitsed ning hakkad oma tervist puudutavate otsuste tegemisel usaldama sisetunnet. Ole valmis tervenema!

Sellest raamatust leiad:
Teaduslikke andmeid selle kohta, kuidas üksindus, pessimism, depressioon, hirm ja ärevus kahjustavad keha, ning et lähisuhe, tänulikkus, mediteerimine, seks ja adekvaatne eneseväljendus aktiveerivad keha enesetervenemise protsessi.
Radikaalselt uusi heaolumudeleid, mis põhinevad teaduslikel avastustel.
Dr Rankini ainulaadse samm-sammulise programmi, mis aitab sul näha oma elu tasakaalutust – vaimses, loomingulises, keskkonna, toitumise ning tööalaste ja isiklike suhete mõttes – mis võib olla sinu terviseprobleemide põhjuseks.