Kehakaalu kontrollib aju
10.00€

Kehakaalu kontrollib aju

[Tallinn] : Tänapäev, 2011
Kõvas köites, heas korras

Psühholoogia, eneseabi | Tervislik toitumine, dieet, kehakaal...

150 lk. : ill. ; 22 cm; rootsi keelest tõlkinud Allar Sooneste ; [toimetanud Merilin Truusa ; kujundanud Margit Randmäe]

Bibliograafia lk. 143-149

Vaidlused parima dieedi kontseptsiooni üle on viimastel aastatel järjest ägenenud. Rasva- või suhkruvaba dieet? Kas eelistada rasva või valku? Siiani on ilmnenud, et enamik kõigist dieetidest on püsivaks kaaluvähendamiseks enam-vähem ühtviisi halvad. Uued uurimused osutavad, et saleduskuuri õnnestumiseks on olulised ka paljud muud tegurid peale kalorihulga jälgimise ja kehalise koormuse. Mis on siis valesti, et kõik muudkui järjest untsu läheb, hoolimata verest, higist ja pisaratest, kaloriarvestusest, majapidamiskaalust ja usinast treenimisest? Tee kehakaalu eduka vähenemiseni ja püsimiseni kulgeb nimelt läbi aju. Ajul on meie söömise ja joomisega seotud harjumuste mõjutamisel kõige tähtsam roll.

Sellest raamatust saad teada, kuidas võtta kaalust alla arukalt, aju kasutades ja pead vastu seina tagumata. Pilguheit, kuidas mõjub ajule see, mida sööd, ja kuidas juhib sinu toiduvalikut aju, toob päevavalgele need tugevad jõud, mis sinu kehakaalu mõjutavad. Kui õpid neid jõudusid valitsema, algab imepärane ahelreaktsioon. «Kehakaalu kontrollib aju» sai Rootsis ilmudes kiirelt bestselleriks.