Lase mind kööki! : kahvliahvi kokaraamat lastele
15.00€

Lase mind kööki! : kahvliahvi kokaraamat lastele

[Tallinn] : Pilgrim, 2016
Kõvas köites, heas korras

Kokaraamatud,kodundus | Lastekasvatus, pere

207, [1] lk. : ill., portr. ; 25 cm, [fotograaf ja kaasautor:] Hele-Mai Alamaa ; [toimetaja: Liis Auväärt ; kujundaja ja illustraator Moonika Maidre] Sisaldab registrit

Lastehitt jõuluks, sest see raamat meeldib just lastele. Lapsed teevad seda raamatut nähes rõõmsalt üllatunud silmad ja tahavad seda raamatut kohe endale!

Laste kokaraamat «Lase mind kööki!» on äge järg eelmisel aastal ilmunud Kahvliahvi kokaraamatule, mis osutus lastega perede seas suureks menukiks kui ka võidukaks mitmel konkursil, pälvides näiteks Eesti Disainiauhindadel kuldmedali. Raamatu autoriteks on taaskord ajakirjanik ning kolumnist Merle Liivak ning fotograaf Hele-Mai Alamaa, kel mõlemal kolm last.

Kokaraamatust leiab kirju seltskonna kokkama innustavaid lapsi siit ja sealtpoolt Eesti nurgast, nende seas näiteks trikisuusataja Kelly Sildaru, presidendi tütar Kadri Keiu Ilves ja Sänna tillukese Leiutajateküla kooli lapsed. Need on lapsed, kes on kööki alati oodatud ja kes armastavad süüa teha. Raamatus jagavad nad oma lemmikumaid retsepte teistele lastele. Siit leiab lihtsaid ja nutikaid toite igaks elujuhtumiks: koolist koju saabudes esimese nälja kustutamiseks, sõpradega koos kokkamiseks, sünnipäevapidudeks, perega pühapäeva nautimiseks. Tortiljapitsast pulgakookideni!

Retseptikogumiku panevad eriliselt särama imeilusad fotod Hele-Mai Alamaalt ning vunki täis illustratsioonid raamatu kujundanud Moonika Maidrelt. Raamatust saab kindlasti üks popimaid jõulukinke, millega võsukesi rõõmustada ja nendes ühtlasi ka huvi tekitada lõputult põneva köögielu vastu.