Inimkonna varjatud ajalugu

Inimkonna varjatud ajalugu

[Tallinn] : Eesti Ekspressi Kirjastus, 2006
Pehmes köites, heas korras

Ajalugu | Esoteerika... | Filosoofia... | Maailma ajalugu

367 lk. : ill. ; [tõlkija Küllike Lengi-Cooper] ; tõlke toimetanud Anto Raukas ; [eessõna: Graham Hancock]

Mõõdud: 150 × 230 mm
ISBN: 9985968741

Bibliograafia lk. 325-353. - Sisaldab registrit

Paari viimase sajandi vältel on arheoloogid avastanud luid ja tööriistu, mis tõendavad, et inimene on Maal elanud juba miljoneid aastaid tagasi.
1993. aastal avaldas Michael Cremo koos oma kolleegi Richard Thompsoniga raamatu «Keelatud arheoloogia» (Forbidden Archeology), millesse on kokku kogutud taolise tõendusmaterjali paremik. Kui seni olid anomaalsed tõendid pillatud laiali maailma ülikoolide arhiividesse ning seega raskesti kättesaadavad, siis nüüd on need ühtede kaante vahel koos.
Raamat «Inimkonna varjatud ajalugu» on «Keelatud arheoloogia» lühendatud väljaanne. Cremo ja Thompson näitavad meile, et peaaegu kõik, mis meile on õpetatud meie liigi päritolu ja evolutsiooni kohta, tugineb ebakindlale akadeemilisele arvamusele ning leidude äärmiselt valikulisele aktsepteerimisele. Nad kirjeldavad uurimistulemusi, mis on viimase kahe sajandi jooksul välja filtreeritud ja maha maetud ning seda mitte sellepärast, et nendega midagi valesti oleks, vaid sellepärast, et need ei sobi kokku evolutsiooniteooriaga...