Holistiline ravimtaimede käsiraamat
25.00€

Holistiline ravimtaimede käsiraamat

Tallinn : Ersen, 2008
Kõvas köites, heas korras

Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis | Psühholoogia, eneseabi | Rahvaravi, ravimtaimed...

208 lk. : ill. ; 23 cm; inglise keelest tõlkinud Pirjo Mõttus ; [toimetanud Jana Kuremägi] Sisaldab bibliograafiat ja registreid

Praktilise ning informatiivse raamatuna selgitab käsiraamat taimravi peamisi seisukohti lääne, Hiina ning ajurveda traditsioonides ning kirjeldab nendevahelisi erinevusi taimede kasutamises - konservatiivne lääne meditsiin pigem leevendab sümptomeid kui ravib haigusi, kuid taimravi traditsioon nii idas kui läänes keskendub pigem tasakaalu saavutamisele keha ja vaimu vahel, milleni on võimalik jõuda ravimtaimede kasutamise kaudu. Selle käsiraamatu abil on teil võimalik valida lähenemine, mis sobib teile kõige paremini.

Sisu:
Raamat on süsteemselt üles ehitatud, lähtudes organismi funktsioonidest ja tavapärastest haigustest ning iga seisundi kohta on pakutud raviks sobivad taimed.
Siin on kirjeldatud rohkem kui 150 ravimtaime, mida on võimalik ka kodus kasutada. Samuti on välja toodud kõikide taimede peamised toimed ning ravi-omadused.
Raamat õpetab valmistama ravimtaimedest lihtsaid ravimeid ning annab nõu ravimtaimedest koosneva koduse esmaabikarbi koostamiseks.