Teeme ära! : täiendatud : elu ja äri õppetunnid
9.35€

Teeme ära! : täiendatud : elu ja äri õppetunnid

[Tallinn] : Pilgrim, 2009
Pehmes köites, rahuldavas korras

Filosoofia... | Majandus, äri | Poliitika, parteid

263 lk. ; 20 cm; [tõlkija Kattri Ezzoubi ; toimetaja Helve Hennoste]

Olen elu jooksul saavutanud palju märkimisväärseid asju. Raamatus «Teeme ära!» jagan teiega oma ideid ja edu saladusi, kuid mitte lihtsalt sellepärast, et loodan neid aitavat teil saavutada teie konkreetseid eesmärke.

Tänapäeval teadvustame endale järjest rohkem oma tegevuse mõju keskkonnale. Usun kindlalt, et igaühel meist – nii üksikisikutel kui ka organisatsioonidel – on vastutus mitte teha kahju. Ma selgitan, miks peame uurima seda, kuidas võime kahjustada keskkonda ning miks Virgini-taolised suurfirmad peavad juhatama teed holistlikumale lähenemisele äris.

Raamatus «Teeme ära!» vaatan ma tulevikku. Palju on muutunud sellest ajast, kui ma 1968. a. asutasin Virgini, ja ma selgitan, kuidas kavatsen viia oma äri ja ideed järgmisele tasandile ning uutele ja põnevatele aladele, nagu Virgin Fuels asutamine, kuhu Virgin praegu liigub. Olen kokku võtnud kõik tähtsad õppetunnid, head nõuanded ja innustavad kõnekäänud, mis on aidanud mind teel edule.

Irooniline on see, et ma pole kunagi olnud inimene, kes teeb asju raamatu järgi, kuid mind on inspireerinud ja innustanud paljud tähelepanuväärsed inimesed. Loodan, et teiegi leiate neilt lehekülgedelt veidi inspiratsiooni.

Richard Branson