Mida mehed tunnevad?
10.00€

Mida mehed tunnevad?

Tallinn : Varrak : Maaleht, 2015
Pehmes köites, heas korras

Esoteerika... | Psühholoogia, eneseabi

Sari "Tarkusepuu"

Tarkusepuu ; 20

237, [1] lk. : ill. ; 20 cm ; saksa keelest tõlkinud Krista Räni ; [toimetanud Piret Pääsuke ; kujundanud Merike Tamm][2. tr.]
Bibliograafia joonealustes märkustes

Mis tunne on õieti elada maailmas, kus tunnetest räägitakse nii palju, et lõpuks ei saa enam ise ka aru, kuidas end tegelikult tunned? See mõte painas autoreid, kes otsustasid kulunud teemast hoolimata kirjutada raamatu sellest, kuidas mehed end suhtes tunnevad ja millest mõtlevad.

Niisiis: kas meestel on tunded, ja kui on, siis kus ning kui palju? Mida mõtlevad nad siis, kui nad midagi ei ütle? Mida nad teevad, kui on üksi? Mis peitub nende halva tuju taga?

Ajakirjanikest autorite tees on, et naised räägivad tunnetest, meestel on tunded. Tõepoolest, mehed muudavad oma sügavad ja ehedad tunded halvaks tujuks, vaikimiseks, jalgpallivaimustuseks või tagasitõmbumiseks (ja teevad seda kõike päris tihti üheainsa pärastlõuna jooksul). Et välise fassaadi taga peitub enamat kui külm kivisammas, võib ju aimata, aga see humoorikate liialduste ja eluliste näidetega raamat teeb selle lugejatele ilmekalt selgeks.