Lillesinine nukrus
10.00€

Lillesinine nukrus

[Tallinn] : Varrak, 2001
Pehmes köites, rahuldavas korras

Armastusromaanid... | Ilukirjandus (välis) | Ilukirjandus...

Sari "Elu pluss"

341, [1] lk. ; 20 cm. ; tõlkinud Katri Reppo ; [toimetanud Eve Võsu ; kaane kujundanud Anne Pikkov]

Mis on Teie esimene reaktsioon, kui saate pärast 15 aastat kestnud õnnelikku abielu teada, et Teie mees on jalga lasknud punapeaga, kel vaid paar aastat üle 20. Lõhute nõusid? Joote ära kõik baarikapi tagavara? Nutate silmad peast?
Pole mõtet põdeda! Kõik pole veel kadunud! Otsige üles oma sõbrad, ostke mõni uus (võimalikult ekstravagantne) riidehilp, leidke huvitav töö ning Te ei jõua ära imestada, et tegelikult on saatusel Teile veel paljugi põnevat pakkuda.
Las mees lahkub lavalt - Teil on aeg astuda ellu!!! Nii talitabki raamatu peategelane Jess, kes ühel ilusal päeval avastab oma mehe auto laekast Queeni «Greatest Hits» kasseti. See eraldivõetuna süütu fakt ütleb talle eksimatult, et mees on leidnud endale uue kallima. Peagi on selge, et nende kooselu on läbi. Kas see tähendab, et läbi on ka tema enda elu, mis oli sedavõrd mehe-ja lastekeskne, et ta ei oskagi ennast eraldi inimesena näha. Tundub mõeldamatu, et sellest hoobist oleks võimalik toibuda, kuid tema üllatuseks läheb elu tõesti edasi ning ta peab hakkama ise oma saatust kujundama. Kahe inimese lahkuminekuga seotud tunded ahastusest ja vihast leppimise ja rahunemiseni on kujutatud realistlikult ja paraja huumoriga.

Raamatu autori Stevie Morgani nime taga peitub populaarne inglise TV saatejuht Nicola Davis, kel on oma rubriik ka ajalehes Independent.