Suur kodudoktori käsiraamat : 1000 ravi 200 tervisemurele
20.00€

Suur kodudoktori käsiraamat : 1000 ravi 200 tervisemurele

Tallinn : TEA Kirjastus, 2011
Kõvas köites, heas korras

Meditsiin, hoolekanne,tervishoid... | Meditsiin, tervis

1007 lk. ; 24 cm [peatoimetaja Sarah Wilson, toimetaja ja eessõna: Victor S. Sierpina ; tõlkijad: Tiia Falk ... jt. ; kaane kujundaja Kalev Tomingas]

Lihtsasti kasutatav ja hea ülesehitusega n-ö kodumeditsiini käsiraamat. Käsitletakse 200 sagedamini esinevat tervisehäda, mille ravimiseks on viis erinevat raviviisi:
tavameditsiin
homöopaatia
traditsiooniline hiina meditsiin
taimravi ja loodusravi
Iga ravi on selgelt määratletud ning kirjeldatakse peamisi sümptomeid, et lugejad saaksid täpsemalt oma seisundit diagnoosida. Lugejat teavitatakse alati, kui eksperdi konsultatsioon on vajalik, kui ravimid aitavad tõenäolisemalt kui homöopaatia või taimeravi.

Neile, kes eelistavad kasutada tavameditsiini abi, on tavaravimeid põhjalikult kirjeldatud. Iga ravisoovituse juures on kindlad doosid ning selged instruktsioonid, kuidas valmistada teesid, lahuseid, mähiseid, kompresse ning taimseid drooge. Iga ravimit ning ravivõtet selgitatakse hoolikalt.

Kuigi raamat keskendub suures osas füüsilisele ja bioloogilisele ravile, annab see samuti ennetavat nõu tervisliku elustiili muutusteks. Paljud soovitused, eriti loodusravi osas, annavad head nõu, kuidas elada tervislikult ning kaitsta end haiguste eest. Sõnaseletused raamatu lõpus avavad olulisemaid mõisteid ning indeks võimaldab kiiresti leida otsitava.