Ole oma elu peremees : kuidas kasutada enda sisemist psühhoenergiat
12.00€

Ole oma elu peremees : kuidas kasutada enda sisemist psühhoenergiat

[Tallinn] : Pegasus, 2012
Pehmes köites, heas korras

Esoteerika... | Psühholoogia, eneseabi

Sari "Alateadvuse saladused"

198, [2] lk. ; 21 cm ; [tõlkinud Anneli Sihvart ; toimetanud Linda Järve ; kaane kujundus: Jan Garshnek]

...«Ma ei valinud asjata idamaa võitluskunstidega seotud nimetust,» märgib Sinelnikov. «Aikidos te ei vehi rusikatega igas suunas, vaid kasutate vastase löögi jõudu ja pöörate selle tema enese vastu: nii saab vastane iseendalt löögi, mis on tugevdatud teie energiaga. Täpselt samuti on lood ka psühhoenergeetilise aikidoga, mida ma teile selles raamatus pakun.»

Eelmistes raamatutes «Hakka oma haigust armastama» ja «Kavatsuse jõud» kirjeldas Valeri Sinelnikov üksikasjalikult mehhanismi, mille abil inimene oma maailma loob. Nagu teada, on mõte ümbritseva maailma loomise ja ümberkujundamise kõige tähtsam vahend. Vaja on seda kasutama õppida.

Me püüame saada paljude asjade peremeheks, kuid oleme hoopiski unustanud, et meie valduses on tohutu majapidamine, millega tegeleb kes iganes, aga mitte mingil juhul meie. Kujutage ette, et teie koju tulevad inimesed, kes teevad, mida tahavad – kas see meeldiks teile? Aga iseenesega me ju täpselt niiviisi käitumegi: lubame kellel iganes astuda oma ellu.

Meiega tegelevad kõik, kel selleks vähegi viitsimist – poliitikud, tuttavad, arstid, vaimulikud; kõik peale meie endi. Kuid viimaks ometi oleks aeg saada oma elu peremeheks, seejärel asub kõik oma kohale ja mitte kedagi ei süüdistata enam.