Muuda oma mõtteid - muuda oma elu : Tao tarkuse ellurakendamine
11.00€

Muuda oma mõtteid - muuda oma elu : Tao tarkuse ellurakendamine

[Tallinn] : Pilgrim, 2016
Pehmes köites, heas korras

Filosoofia... | Psühholoogia, eneseabi

Võtmesõnad: taoism

431, [1] lk. ; 23 cm. ; [tõlkinud Kaido Kangur ja Lauri Liiders ; toimetanud Piibe Kohava]

ISBN: 9789949571284

Selle erakordse raamatu jaoks vaatas menukirjanik dr Wayne W. Dyer läbi sadu Daodejingi tõlkeid ning pani kirja 81 esseed, kuidas rakendada Laozi muistset tarkust tänapäeva moodsas maailmas. Iga peatükk pakub juhiseid Tao ehk «Suure Kulgemise« ellurakendamiseks tänapäeval. Wayne veetis terve aasta Laozi õpetusi lugedes, uurides ja nende üle mediteerides, harjutades neid iga päev ja pannes viimaks kirja need lühiesseed, mis annavad Laozi sõnu edasi viisil, nagu ta uskus olevat teile kasulik.

Seda teost tasub lugeda aeglaselt, üks peatükk päevas. Nagu Wayne ütleb: «See raamat muudab alatiseks viisi, kuidas näete oma elu, ning selle tulemusena hakkate elama uues maailmas, mis on kooskõlas loodusega.« See raamat annab innustust igaühele, kes soovib elada rõõmsamat ja inspireeritumat elu.

Dr Wayne W. Dyer on rahvusvaheliselt tuntud kirjanik ja kõneleja enesearengu teemadel. Ta on kirjutanud mitmeid menuteoseid ning loonud ka audio- ja videokursusi. Ta on esinenud tuhandetes tele- ja raadioprogrammides, sealhulgas «The Today Show« ja «Oprah«.