Tegelikkuse tervendav jõud
8.00€

Tegelikkuse tervendav jõud

[Melliste] : Väike Vanker, 2010
Pehmes köites, heas korras

Esoteerika... | Psühholoogia, eneseabi

152 lk. ; 21 cm ; [tõlkija Piret Metspalu ; toimetajad: Silja Paavle, Mari Tuul ; eessõna eestikeelsele väljaandele: Tiiu Vilu] Sisaldab bibliograafiat

Igaühel meist on oma saatus. Kõik saab alguse sellest, milliste vanemate lastena, kus ning millal me maailma sünnime. Mõjutused, mis meile saatuslikeks osutuvad, võivad pärineda esivanematelt, aga ka teistelt inimestelt, kellega me kunagi kokku pole puutunud ja kellest me võib-olla midagi ei tea.

Kuid nii, nagu keegi ei saa oma nahast välja pugeda, ei saa ta välja astuda ka oma perekonnast ja selle ajaloost. Inimene, kes püüab seda teha, elab paratamatult üle katastroofi: ta on nagu puu, kes tahab eralduda oma juurtest. Võib-olla peituvad just selles tänapäeva inimeste paljude hingeliste ja kehaliste kannatuste põhjused. Perekonstellatsioon teeb pereliikmete vahelised suhted ja seosed nähtavaks. Niisugune konstellatsioon võib hõlmata mitut põlvkonda ja paljastada seeläbi seni teadvustamata sidemeid vanavanemate ja vanavanavanemate põlvkonnaga. Selle kaudu tulevad ilmsiks eelkõige need jõud, mis mõjutavad meid teadvustamatult: mahasurutud tunded, päritud käitumismustrid ja moraalinormid, teadvustamata sidemed, varjatud süütunded, hirmud ja foobiad nii head kui halvad jõud. Ainult tegelikkuse tunnistamine on see, mis toob meile hingerahu ja leppimise.